PROFESYONEL SİGORTA UZMANLIĞI AKADEMİSİ
Batıgrup Sigorta, sigorta uzmanı alanında çalışmak isteyen tüm insan kaynaklarını kendi bünyesindeki eğitim sürecini başarıyla tamamlayan personellerinin arasından seçerek belirlemektedir. Bu personeller başta elementer branşlar olmak üzere modern sigorta türleriyle ilgili profesyonel bir eğitim sürecinden geçerler. Bu eğitim süreci içerisinde ürünlerin presentasyonu, içerikleri ve hasar durumunda tüketicinin ihtiyaç duyacağı tüm önemli bilgiler içermektedir. Eğitim sürecini başarılı bir şekilde tamamlayan Sigorta uzman adaylarımız, ürünlerin pazarlama ve satışıyla ilgili saha çalışmalarıyla da ürünün ihtiyaç duyulan noktalara aktarılması konusunda tecrübe edinirler.

Akademi çalışmalarımıza katılan ve operasyonda görev alan personellerimiz pazarlama ve satış alanında bireysel ve kurumsal tüm sigorta ihtiyaçlarına hakim ve her türlü risk analizini gerçekleştirebilecek yeteneklerle donatılmıştır.

Şirketimiz her yıl bu alanda istihdam edilmek üzere belirli nitelikte ve sayıda personel için akademimizde eğitim kontenjanı ayırmakta ve başarılı personellere sigorta uzmanlığı alanında çalışma fırsatı yaratmaktadır.