POLİÇEM CEBİMDE
Poliçem Cebimde uygulaması, son kullanıcıların Batıgrup Sigorta’ya bağlı sigorta danışmanlarımızla dijital olarak buluşmalarını ve ihtiyaçlarına 7/24 çözüm bulabildikleri ileri teknoloji bir talep sistemidir.

Poliçem Cebimde, müşterilerimizin sigorta ihtiyaçlarını belirli kriterlere göre kodlanmış olan yapay zeka sistemleriyle belirleyip risklerini zamanında ve tam olarak saptayabilmektedir. Geleceğin sigortacılık teknolojisinde yer almayı planlayan şirketimizin son kullanıcılar için tasarladığı bu ürünle bireysel ve kurumsal sigortacılık ürünlerinin tamamı müşterilere online olarak sunulmaktadır.

Müşterilerimiz Poliçem Cebimde aplikasyonu sayesinde tüm poliçelerine saniyeler içerisinde cep telefonundan ulaşabilmekte, poliçe örneğini cep telefonlarına kaydedebilmekte veya istedikleri başka bir transfer uygulaması ile anında transfer edebilmektedirler. Poliçem Cebimde uygulaması müşterilerimizin acil durumlarda da lokasyon bilgileri ile birlikte onilne acil durum çağrısı yapabilmelerini sağlamakta, hasar dosyalarını online olarak açabilmelerine ve hasar süreçlerini gerçek zamanlı takip etmelerine imkan vermektedir.