HAKKIMIZDA

25 yılı aşkın sektör tecrübesiyle yola çıkan Batıgrup Sigorta, dijital sigortacılık ve B to B sigorta pazarlama alanlarında uzman sigortacılarıyla tüm Türkiye'de hizmet vermektedir. 


Alanında uzman teknik ve idari insan kaynaklarıyla tüm sigorta alanlarında destek sağlayabilen, yüzlerce sigorta aracısının ve şube işletmecisinin üretim merkezi olan Batıgrup Sigorta, 20 ye yakın sigorta şirketinin resmi acenteliğini yürütmekte ve yeni nesil sigorta acentelerinin ihtiyaç duyduğu dijital sigortacılık çözümlerine yatırım yapmaktadır. Şirketin vizyonunu oluşturan özelliklerin başında b to b sigortacılık sistemleri içerisinde sağlam temellere oturan CRM ve ERP yapılarını geliştirmek ve 7/24 saat hizmet verebilen, dinamik ve sürdürülebilir bir bakış açısıyla geleceğin sigortacılığına katkı sağlayan yatırımlar yapmaktır. 


Sigortacılık mesleğini benimsemiş ve bu anlamda portföylerini düzgün ve güvenilir biçimde yönetmek isteyen tüm aracılar için gerekli tüm araç, gereç, teknik ve idari bilgi birikimine sahip olan Batıgrup Sigorta, erişilebilir olma ve hızlı hizmet özelliği ile Türkiye'nin en yaygın üretim ağı olma hedefini şirket misyonu olarak belirlemiştir.